Üsküdar Halı Yıkama

 

Üsküdar halı yıkama sektöründe yer alan kurumsal firmamızın her türlü halı, koltuk, yorgan gibi ev tekstili ürünlerinin temizliğini ve bakımını yapan öncü firmadır. Eviniz ya da işyerinizin en önemli dekorasyon ürünü olan halılarınız ayaklar altında olduğundan dolayı çabuk kirlenip, temizliğe ihtiyaç duyarlar. Hem sağlık hem de mekânınızın temiz görünmesi açısından çok önemli bir yeri olan halı yıkama hizmetleri kurumsal firmamız bünyesinde ileri teknolojiye sahip yıkama makineleri ve doğal temizlik malzemeleri ile temizlenip, kurulandıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.

 

Evde Yıkanan Halılar ile Fabrikada Yıkanan Halıların Temizliği Arasında Ne Fark Var?

Türk insanı olarak temizliğe çok önem veririz. Özellikle ev hanımların belirli aralıklarla evlerinizi baştan aşağı temizleyip, hijyenik olmasını sağlarlar.  Sil süpür işlerinin yanı sıra ev koltuk kanepe halı ve perde gibi ev tekstil ürünlerini de temizliğini yapıp, pırıl pırıl bir yaşam alanı inşa etmeye çalışırız. Ancak her ne kadar özenli ve sık aralıklarla yıkansa ya da silinse de evde temizlene halılar derinlemesine değil, sadece yüzeysel olarak temizlenmektedir. Üstelik halıların ilmeklerini arasına yerleşen kir ve bakteriler zamanla mikroplara dönüşerek sağlıksız ve kötü koku meydana getirmektedir. Fabrikada özel yıkama makineleri ile yıkanan halılar ise vakumlama sistemleri sayesinde en zor yerlere yerleşen kir ve bakterileri bile en zorlu yerden sıyırıp yok ederek halılarınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturur. Üsküdar halı yıkama firmamızda halı yıkama hizmetleri konusunda profesyonel çalışmalar yürütüyor. Bünyesinde barındırdığı ileri teknolojilere sahip yıkama makineleri ive doğal deterjanları ile yıkayıp temizlemektedir.

 

 Neden Üsküdar Halı Yıkama 

Neden Üsküdar halı yıkama hizmetleri diye soracak olursanız, kurumsal firmamız yapmış olduğu profesyonel çalışmalar ile sektöründe tercih edilebilirliği yüksek firmalardan biridir. Uygun fiyat müşteri memnuniyeti kalite güven garanti hepsini bir ara sunan kurumsal firmamız halılarınıza yüzeysel değil, derinlemesine temizlenmektedir. Sektörüne girdiği günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal firmamız, halılarınızı anti-bakteriyel, ya da natürel içerikli özel halı şampuanları ile yıkayıp, kurutma makinelerini le kurutarak kullanımınıza sunuyor.

Bir cevap yazın