Ümraniye Halı Yıkama

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde halı yıkama fabrikası arayışında bulunan kişiler, halılarını güvenle teslim edebilecekleri firmamızdan profesyonel destek alabilirler. Zira halı yıkamanın yanında koltuk ve perde yıkama gibi hizmetlerimizin de bulunduğu Elit Ev Hizmetleri firmamızın sektördeki başarılı faaliyetleri her geçen gün daha popüler bir hale gelmektedir. Bu sayede müşteri portföyünü de hızla geliştiren şirketimiz, müşteri memnuniyetine verdiği önemi de kaliteli hizmetlerinde uyguladığı fiyat politikasıyla bir kez daha gözler önüne sermektedir. Bu bağlamda İstanbul merkezli olarak Ümraniye halı yıkama servisi arayan müşterilerimiz, sektörün öncülerinden biri olan firmamızın resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişm bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirler.

Halı yıkama firmaları ve hizmetlerinin özellikle son yıllarda mantar gibi türediği ülkemizde, müşterilerinin sağlığına dikkat eden ve bu sebeple profesyonel halı yıkama hizmeti sunan şirketlerin sayısı ne yazık ki bir elin parmaklarını geçmemektedir. Bu sebeple geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firmamızın hizmetleri her geçen gün daha da dikkat çekmekte ve sektörde değer kazanmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Sürecimiz Nasıl İşler?

Her ne kadar hijyen açısından belirli aralıklarla düzenli olarak halıların profesyonel halı yıkama fabrikalarına yıkatılması gerekse de daha önce halı yıkama hizmetinden destek almayan müşterilerimiz için halı yıkama işlemlerinde uyguladığımız profesyonel süreci şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Öncelikle müşterimiz telefonla firmamıza ulaştıktan sonra yıkatmak istediği halıların metrekareleri üzerinden fiyat politikamız hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.
  • Daha sonra ekibimiz hiç vakit kaybetmeden müşterimizin ikamet ettiği konuma giderek halılarını büyük bir özenle aracımıza yükleyerek hiçbir şekilde diğer halılarla karışmadan ayrı bir gruba düzenlemektedir.
  • Düzenlenen halılar tek tek olacak şekilde son teknoloji halı yıkama makinelerimizle en ince noktasına kadar temizlenip yıkanmaktadır.
  • Halıların yıkanmasında kullanılan dezenfektanlar ve temizleyici ilaçlar tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı olup küçük çocuklarda dahi hiçbir yan etkiye ve sağlık sorununa yol açmamaktadır.
  • Makinede yıkanan halılar deneyimli personelimizin hijyen kontrolünden geçtikten sonra tekrar yıkanmasına gerek görülmemesi durumunda kurutma odasına alınmaktadır.
  • Tamamen kapalı ve yabancı maddelerin erişiminin mümkün olmadığı kurutma odasında özel teknolojik sistemler sayesinde halılar kısa sürede kurutulmakta ve tamamen neminden arındırılmaktadır.
  • Kurutuma sürecinin sonuna gelen halılar deneyimli halı yıkama personelimiz tarafından özenle parfümlenmekte ve güvenle teslim edilmesi için paketlenmektedir.
  • Paketlenen halılar grubundan ayrılmadan teslim alınan adrese ücretsiz servis aracılığıyla ulaştırılmaktadır.
  • Müşterilerimiz teslim aldıkları halıları dilerlerse güler yüzlü personelimiz ile birlikte paketlerinden çıkarıp kontrol edebilmekte ve odalara yerleştirilmesinde yardım alabilmektedir.

Halı Yıkamada Profesyonel Firmalar Tercih Edilmelidir!

Her ne kadar günümüzde pek çok halı yıkama firmasının sektörde faaliyette olduğu görülse de bu alanda profesyonel olarak hizmet veren firmaların tercih edilmesi büyük önem taşıyan bir konudur. Zira halıların hijyenik bir ortamda yıkanması, başka kişilerin halıları ile bir araya getirilmeden yıkama – kurutma ve paketleme sürecinden geçmesi gibi aşamaların titizlikle yerine getirilmesi, halıların temiz görünüme kavuşmasının yanında sağlık açısından da önemlidir.

İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında sektörde edindiği tecrübelerle profesyonel hizmet sunan firmamız bu alanda en çok tercih edilen kaliteli şirketlerden biri haline gelmiştir. Özellikle küçük yaşta çocukları bulunan ailelerin halı yıkama hizmetlerinden faydalanmaları için illa ki halılarına bir sıvı dökülüp lekelenmesi gerekmemektedir. Bu kişiler çocuklarının sağlığını korumak ve halının dokusu içine nüfuz eden mikropları arındırmak için mutlaka alanında profesyonel hizmet verdiğini kanıtlamış firmalardan destek alması önem taşımaktadır.

 

Bir cevap yazın