Tuzla

İstanbul gibi bir metropolde yaşayanlar olarak zamanla yarış içindeyiz. Bunun da dışında metropolün kendine özgü kirli havası, tozu toprağı yaşam alanlarımıza yani evlerimize kadar girmektedir. Bu nedenle düzenli aralıklarla rutin ev temizliğinin dışında baştan aşağı kıyı bucak evlerimizi temizlemek sağlığımız için gereklidir. Çünkü bildiklerimizin aksine kullandığımız halı ve koltuk gibi eşyaları deterjanlarla silerek gerçek bir temizlik sağlayamayız. Kumaşın ya da halının üstündeki tozların, saç ve kılların dışında asıl iç dokusuna sinerek biriken kir, pas ve lekelerden arındırmak hijyenik bir temizliktir. Bunu ise maalesef evdeki elektrikli süpürge ve yıkama makinesi ve fiziksel kuvvetle yani elle silerek yapmak mümkün değildir. Profesyonel bir yardım şarttır ve bunun için önemli bir sektör haline gelen temizlik sektöründe çalışan firmalardan destek almak gerekmektedir. Biz www.elitevhizmetleri.com olarak bir çok semtin yanı sıra Tuzla ilçesindeki vatandaşlarımıza bu hizmeti en iyi şekilde vermeye talibiz ve bu hizmet için amatör bir heyecan, profesyonel bir anlayış içindeyiz.

Amatör Bir Ruh Profesyonel Bir Hizmet

Amatör bir heyecan yaşıyoruz çünkü biliyoruz ki her zaman daha iyisini yapabiliriz; profesyoneliz çünkü işinin ehli uzmanlardan oluşan bir ekibimiz ve son teknoloji makine ve malzemeleriz var.

Bize ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon ya da bir mesajınız yeterlidir. İstediğiniz an evinize gelip ister halı yıkama olsun ister koltuk yıkama ya da stor zebra perde yıkama olsun her tür konuda sizinle bilgi birikimlerimizi paylaşıyoruz.

Örneğin birçok temizlik firmasının aksine biz sizin her bir halınızı yıkayacağımız tek halı oymuş özeniyle yıkamadan geçiriyor tertemiz ve ambalajlanmış olarak evinize teslim ediyoruz. Koltuk yıkama ya da stor zebra perde yıkama talebinizde ise evinizde bize ayıracağınız birkaç saat pırıl pırıl koltuk ve perdelere kavuşmanız için yeterlidir. Son teknoloji ile donatılmış makine ve anti bakteriyel, anti alerjik ve doğal temizlik ürünleri ile sağlığınızı hiçbir riske atmadan Tuzla semtinin tozu toprağını, kirini pasını kendimizle götürüp size mis kokulu bir yaşam alanı sunuyoruz. Üstelik bunu oldukça ekonomik bir hizmet olarak yerine getiriyoruz.