Sultanbeyli Zebra Yıkama

 

Sultanbeyli zebra yıkama konusunda profesyonel hizmetler veren kurumsal firmamız kaliteli ve uygun fiyatı sunmaktadır. Eviniz ya da iş yeriniz gibi yaşam alanlarınıza şık ve estetik görünüm katan zebra perdeler için hassas yıkama teknikleri ile yapısını ve kalitesini bozmadan yıkayıp kurulayarak kullanımınıza sunuyoruz.

 

Profesyonel Zebra Temizliği   

Sultanbeyli zebra yıkama firmamız İstanbul’un en iyi zebra perde yıkama fabrikalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve uygun fiyat odaklı hizmet anlayışı ile zebra perde yıkama stor perde yıkama jakuzi perde yıkama halı koltuk yıkama gibi geniş hizmet ağına sahip olan firmamızın müşteri potansiyeli de oldukça geniştir. Yıkama ve temizleme iler teknolojiye sahip yıkama ve kurulama makineleri ile gerçekleştiren firmamız, zebra perdelerinizi de büyük bir hassasiyetle yıkayıp, temizliyor. Zebra perde ve diğer perde çeşitlerinin yıkama ve temizleme hizmetleri için yılın her mevsiminde hizmetinize açık olan firmamız kurumsal yapısı, uygun fiyat portföyü müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimat olanakları ile sektörünün öncüsü haline gelmiştir.

 

Zebra Perdeler Ne Kadar Sıklıkla Temizlenmeli?

Zebra perdelerini çabuk kirlenmeyeceği için yılda bir kere temizletmeniz kâfidir. Bazen iki yılda bile temizlenebilir. Fakat zebra perdeniz tozlu bir mekânda kullanılıyorsa altı ayda bir yıkatmanız gerekecektir. Güvenli ve kaliteli bir kullanım için perdenizi ara sıra elektrik süpürgesi ile tozunu alıp, çabuk kirlenmesini önleyebilirsiniz. Eğer üzerinde olası bir leke görmüş iseniz bekletmeden lekeyi sabunlu bez ile silip, lekeyi yok edebilirsiniz. Ama yıkama ve kurulama işini uzmanına yaptırmanız daha avantajlıdır. Sultanbeyli zebra yıkama konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız en zorlu inatçı kirleri bile perdenize zarar vermeden yok ediyor ilk günkü parlaklığı ile sizlere teslim ediyor.

 

Sökme ve Montaj işlemi

Zebra perde yıkama hizmeti vere firmamızdan hizmet talebinde bulunduğunu andan itibaren adresinize gelen kurumsal firmamız perdeleriniz ücretsiz kapıdan alma hizmetini yanı sıra ihtiyaç alında perdelerinizi de-montajını yapıyor, temizleme işlemi yapıldıktan sonra tekrar montajı yaparak kullabımıza sunuyoruz

Zebra perdeler çok hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı kendiniz evinizde alaturka yöntemlerle yıkama kalkmayın. Temizleme sırasında yapacağınız en ufak yanlışlık bile zebra perdelerinizi kullanılmaz hale getirecektir.

 

 

There is 2 comments

  1. merhaba zebra yıkama işlemlerinde montaj ve demontaj size mi ait

  2. merhaba Semiha Hanım evet hepsi bize ait

Bir cevap yazın