Sultanbeyli Koltuk Yıkama

 

 

Gün boyu evde en çok kullandığımız mobilyalardan birisi üzerinde rahatlık, konfor ve temizlik aradığımız koltuklardır. Gün içerisinde üzerinde keyifle tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerin damlaması dökülmesi ve haliyle leke bırakması olağan bir durumdur. Evde temizliği mümkün diye düşünülse de kullandığımız temizlik malzemeleri ve temizlik bezleri koltuğun üzerinde bulunan gözle göremeyeceğimiz sadece mikroskopla görebileceğimiz zararlı organizmaları daha çok koltuk içine hapsetmesine sebep oluyor. Yani temizlemeye çalışırken diğer yandan hem kendi sağlığımıza zarar verebiliyoruz hem de temizlik malzemelerine fuzuli para harcayarak ekonomimize zarar veriyoruz. Sultanbeyli koltuk yıkama cihazla en derine nüfuz ederek en üç noktalara dahi ulaşarak daha hijyenik bir temizleme sağlıyor.

 

 

Koltukları Yıkatmak Neden Önemli

 

Evde küçük çocuğunuz varsa koltukların daha sık kirlendiğini söylemek hiçte yanlış olmaz. Küçük çocukların bulunduğu evde hijyen daha önemli olduğu için sadece silerek yüzeysel temizlik karbonatla, sirkeyle, kimyasal birçok temizlik malzemesiyle yapılıyor ama bu sağlık açısından büyüme cağında olan ve bağışıklığı çokta güçlenmemiş çocuklarımıza zarar veriyor. Size bu hususta daha sağlıklı bir ev ortamı sunmak için Sultanbeyli koltuk yıkama bünyesinde koltuklarınızın kumaşını, rengini ve varsa mekanizması koruyarak size daha temiz bir oturum sağlıyor.

 

 

Yıkama Sonrası Konforu Bozulur mu?

 

Koltuk alırken en çok dikkat ettiğimiz husus konforudur. Yıkama sonrası koltuk içerisine sıkıştırılmış süngerler de kumaş esnekliğinde ya da dikişlerinde zaman zaman sorun yaşatıldığını mutlaka ki duymuşsunuzdur. Kulaktan dolma birçok bilgi alsanız da yine size en doğru bilgi ve hizmeti yıllardır bu sektör de sizlere hizmet veren kurumumuz vermektedir. Koltuk içerisinde bulunan süngerlerin ıslak kalmaması doğru kurutucu makinelerle bütün nemi çekerek oturum da bir bozulma olmadan temizleniyor. Koltuklar da bur çok kumaş çeşidi kullanıldığı için ve her kumaşın temizliği farklı yöntemlerle olduğu için koltuk kumaşınıza zarar vermeden doğru temizlik malzemeleriyle sağlanıyor. Koltuk dikişleri kolay kolay zarar gören yapıda değillerdir. Fakat yıkamayla birlikte dikiş atması gibi bir durum oluşabiliyor bu durumla karşılaşmamanız için Sultanbeyli koltuk yıkama firmasının uzman ekip ve kadrosuyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın