Sancaktepe -Samandıra Halı Yıkama

İstanbul Sancaktepe -Samandıra halı yıkama firması arayışınızda profesyonel hizmetlerden yararlanmak için firmamızın internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Bu noktada sektörün en çok tercih edilen ve hizmetlerine en çok güvenilen firmalarından biri olan Elit Ev Hizmetleri şirketimiz, faaliyetlerine başladığı günden bu yana gerek sahip olduğu son teknoloji halı yıkama makineleri ile gerekse de sektörde deneyim sahibi olan profesyonel halı yıkama kadrosuyla müşteri memnuniyeti  sağlayan hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul’un hemen hemen bütün ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Sancaktepe-Samandıra halı yıkama olarak faaliyetlerini sürdüren firmamızın uygun fiyatlı profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken yalnızca internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden müşteri ilişkileri servisimizle irtibata geçmenizdir.

Halılar Ne Kadar Sıklıkla Yıkanmalıdır?

Günümüzde halı yıkama konusunda gerekli bilinç düzeyine ulaşılmadığı gayet net bir şekilde görülmektedir. Zira pek çok kişi halılarını yıkatmak için ya çok uzun zamanlar beklemekte ya da halılarının sıvı maddeler ile lekelenmesi sonucu bu hizmete başvurmaktadır. Ancak insan sağlığı açısından büyük bir öneme sahip olan ev hijyeninin korunmasında halıların yeterli temizliğe ulaşmış olması gerekmektedir. Dolayısıyla hiçbir şekilde gözle görülür lekelenme veya kirlenme olmasa bile kullanıma bağlı olarak sık sık tozlanabilen odalarda bulunan halıların ortalama 3 veya 4 ayda bir olacak şekilde profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yıkanması gerekmektedir.

İstanbul halı yıkama firmaları arasında sektörün en deneyimli halı yıkama personeline ve en son teknolojiye sahip kaliteli halı yıkama makinelerine sahip olan firmamız bu anlamda hijyenik çözümler ortaya koyarak müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir.

Halı Yıkama Ücretleri Ne Kadardır?

Türkiye’nin her yerinde farklı fiyat baremine göre belirlenen halı yıkama ücretleri, temelde birtakım faktörlere göre belirlenmektedir. Bu faktörleri şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

  • Halınızın türü veya cinsi halı yıkama fiyatlandırmasında önemli etkiye sahiptir. Bu kapsamda el halıları farklı fiyatlar üzerinden ücretlendirilirken, sentetik dokuma veya yün halılar farklı ücretlere tabi tutulmaktadır.
  • Yıkatmak istediğiniz halınızın veya halıların toplam metrekare ölçüsü fiyatlandırmayı belirleyen esaslar arasında yer almaktadır. Bu noktada profesyonel halı yıkama firmalarından biri olan şirketimiz de başta olmak üzere sektörde faaliyet gösteren birçok firma toplam metrekareye göre müşteri memnuniyeti sağlayan uygun indirim kampanyaları düzenlemektedir.
  • Halı yıkama fiyatları konusunda belirleyici olan bir diğer ve son etkili olan konu ise halının mevcut durumda sahip olduğu inatçı lekelerinin olup olmamasıdır. Zira özel ilgi isteyen ve halıdan çıkması oldukça zor görülen lekelerin başarılı bir şekilde çıkartılması normal şartlara göre daha fazla ücret ödenmesini kaçınılmaz kılmaktadır.

Halı Yıkamada Nelere Dikkat Etmeliyim?

Pek çok kişi için halı yıkama firmasının seçimi fazla önem teşkil etmeyen konudur. Ancak şu hususları göz önünde bulundurduktan sonra halılarınızı yıkatmak için seçeceğiniz firmalar için ayrı bir özen göstermek durumunda olduğunuzu fark edebilirsiniz:

  • Halınızın yıkandığı ortam ne kadar hijyenik?
  • Halınızın yıkanmasında kullanılan halı şampuanları ve diğer dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığına olumsuz etkisi olmadığı kanıtlanmış mı?
  • Halınız diğer müşterilerin halıları ile birlikte mi yıkanıyor yoksa tek tek mi?
  • Halınızın kurutma işlemleri açık bir alanda mı yapılıyor yoksa özel sisteme sahip kurutma odalarında mı?
  • Halınızın yıkanmasında derinlemesine temizlik sağlayan son teknoloji halı yıkama makineleri mi kullanılıyor yoksa halınıza su tutulup geçiliyor mu?
  • Halınızın paketlenmesi, parfümlenmesi, teslimatı özenle mi yapılıyor?
  • Halınızın teslimatı için sizden ücret kesiliyor mu?

Bir cevap yazın