Pendik Halı ,Perde, Stor ,Koltuk Yıkama

Türk halkının geleneksel davranışlarından biri, evlerinin içine verdikleri aşırı önem ve eve gelenlere karşı evin tertemiz ve intizamlı görünmesi kaygısıdır. Koltuktaki lekeler, halının saçaklarındaki kir, pas ve karışıklık ya da perdelerdeki is, toz karartıları ev sahibi ile ilgili izlenimi oldukça olumsuz etkiler. Bu nedenle her ev kadının haftada bir klasik temizlik günü vardır. Bütün ev elden geçirilir. Ancak ev kadını olsun çalışan kadın ya da yalnız yaşayan bir erkek olsun herkesin belli periyodlarla uzman bir desteğe ihtiyacı bulunmaktadır.

Genel Temizliği Özel Kılarız

Koltuklar, kanepeler, stor zebra ya da normal kumaş perdeler ve halılar için ayrıntılı temizlik için bu uzman destek gerekmektedir.Fiziksel gücün yetmediği, zamanın olmadığı bu temizlik için evin bir yaşayanıymış hassasiyeti ile Pendik ilçesine de hizmet veren www.elitevhizmetleri.com  olarak halı yıkama olsun, stor  zebra yıkama olsun perde yıkama veya da koltuk yıkama olsun her an yanınızda olacaktır. “Görüntüyü kurtaran temizlik” değil “özde temizlik” hedefi ile yola çıkan firmamız bu sözünü yerine getirdiğini her geçen gün artan müşteri portföyü ve Pendik, Pendik, Kartal gibi semtler dahil Anadolu yakasındaki geniş hizmet ağı ile kanıtlamaktadır.

Büyük-küçük, önemli-önemsiz, uzak-yakın gibi iş tanımıyla ilgili hiçbir ayrım yapmadan bütün taleplere aynı nezaket ve özenle cevap veren firmamız halılarınızı, koltuklarınızı perdelerinizi zamanında evinize gelip temizlik işlemlerini başlatır.  Koltuklar, stor zebra perdeler evinizde yıkanır. Halılarınız yıkama fabrikası için teslim alınır. Verilen tarihte itinayla evinize bırakılır.

Halılarınızın temizlenme işlemi karışıklık yaşanmasın diye etiketlendirilme ile başlar. Sonra toz, saç, kıldan arınması için silkelenme, özel olarak tam otomatik makinede ıslatılma ve yıkanma, durulama, vakumlama ve kurutmadan geçer ve leke kontrolünden sonra poşetlenir. Eğer leke kontrolünden geçemezse temizlik işlemi sil baştan yapılır.

Stor zebra perdeleriniz ise hiç evinizden çıkarılmadan son model özel temizlik makineleri ile evinizde tozdan pastan arındırılır ve yeniymiş bir görünümle kullanımınıza sunulur.

Aynı şekilde koltuk yıkamayı da evinizde gerçekleştiriyoruz. Özel temizleyiciler ve modern koltuk yıkama makinaları ile koltuklara zarar vermeden kirler, inatçı lekeler iç dokusuna kadar temizlenir. Önce vakumla kaba tozlar çekilir; ikinci aşamada süngerin içine işleyecek kadar su il ıslatılan koltuk özel anti bakteriyel deterjanlar ile yıkanır, su ve deterjan vakumlandıktan sonra durulama ve kurutma vakumlaması ile işlem sonlandırılır. Mis gibi kokan koltuklarınıza uzanma keyfi de size kalır.