Maltepe Zebra Yıkama

 

Ev tekstil ürünleri kategorisinde yer alan Zebra perdeler işlevsel ve estetik yapısı ile yaşam alanlarınıza harikalar katmaktadır. Ancak zebra perdeler hassas kumaşı ve dokusu gereği, tül ve güneşlik perdeler gibi ev ortamında yıkanmayacağından dolayı temizleme hususunu göze alarak zebra perde kullanımına cesaret edememektedirler.  Maltepe zebra yıkama hizmetleri veren firmalar arasında yer alan kurumsal firmamız, zebra perdelerinizin yıkama temizleme montaj hizmetlerini vermektedir. Perdenizin kumaş türüne göre özel yıkama teknikleri uygulayan kurumsal firmamız perdenizin yapısına ve dokusuna zarar vermeden özel temizlik şampuanları ile yıkayıp kuruladıktan sonra adresinize teslim ve montaj hizmeti ile size teslim etmektedir.

 

Zebra Perde Yıkama ve Temizleme

Ev tekstili ürünleri dikkat edilmesi gereken en önemli detay bunların temizliğidir. Hijyenik ve sağlıklı bir mekân için kullandığınız bütün eşyaları mikrop ve bakterilerden arındırmak içi belirli aralıklarla yıkayıp temizlemektesiniz. Fakat bazen zebra perde gibi kumaşı ve dokusu hassas olan eşyalarınızı evinizde değil de uzmanında yıkatmanız gerekmektedir.  Çünkü yıkama sırasında yapacağınız en ufak yanlış ya da hatalı yıkama geri dönülmez sonuçlara neden olacak ve zebra perdenizi kullanılamaz hale getirecektir. Zaten perdelerinizin üzerinde yıkama konusunda sizlere tavsiyeler verilmektedir. Zebra perdeler için de genel olarak kuru temizleme gibi profesyonel yıkama hizmeti veren Maltepe zebra yıkama firmaları tarafında yıkanması gerektiği yer almaktadır.

 

İşimizde Bir Numarayız

İstanbul’un en iyi ve profesyonel zebra perde yıkama unvanına sahip olan Maltepe zebra yıkama firmamız kurumsal alt yapısı ve profesyonel yıkama teknikleri ile geniş müşteri potansiyeline sahiptir. Yılların kazandırmış olduğu tecrübeye dayanarak gerçekleştirdiğimiz yıkama hizmetlerinde her zaman başarılı sonuçlar ortaya çıkardık. Bizlere emanet etiğiniz perde çeşitlerinin kumaş türüne ve yapısına uygun yıkama işlemi yapan kurumsal firmamız bünyesinde perdelerinize zarar verecek kimyasal deterjanlardan ve yıkama tekniklerinden uzak duruyoruz. Zebra perdeleriniz yapısının bozulmaması için kırışıklık oluşturmadan yıkayıp temizliyoruz. Kuruma işlemi bittikten sonra özel ambalajlarımız ile muhafaza ederek, adresinize getirip, kurulum hizmeti ile sizlere sunuyoruz. Firmamızdan fiyat teklifi almak ya da hizmetlerimize göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın