Kartal

Modern insanın zamanla yarışan tempolu hayatı işbölümünü zorunlu kılmış; dışarda çalışan insan hem zaman yetersizliğinden hem de kendisine ayıracak özel zaman ihtiyacından dolayı evindeki işler için yine başka uzman insanlardan hizmet almak durumunda kalmıştır. Bunların en başında gelenlerden biri de ev ve evdeki eşyaların temizliğidir. Kapı, pencere, silme gibi rutin işlerin yanı sıra özellikle halı, koltuk takımı, perde gibi büyük ve özel özen gerektiren büyük eşyaların temizliği gerçek uzmanlığı da gerekli kılmaktadır. Anadolu yakasında yer alan Kartal semtindeki siz müşterilerimize biz www.elitevhizmetleri.com ailesi olarak uzmanlığımızı evinizin, ailenizin bir üyesi samimiyeti, özeni ve ahlaki duyarlılığı ile hizmetinize sunmak için varız. Her şeyden önce işimize ve size olan saygımız, alın terinin değerini bilmemiz ve karşılıklı harcanan alın terinin boşa gitmemesi için hem“içimizde hem işimizde saf temizlik” olmazsa olmaz ilkelerimizin başındadır.

Peki “Hem İçimizde Hem İşimizde Saf Temizlik” ilkemiz kapsamında size sunduğumuz temizlik hizmetlerimiz neleri kapsıyor ve adım adım nasıl gerçekleşiyor?

Halı Yıkama: İster ilmik ilmik elle dokunsun ister bir fabrika dokuma makinesinden çıkmış olsun her halınız ilmiklerinin kendine has dokusuna özel olarak temizlenir. Bu özel dokularını bozmamak için hiçbir halı temizliğinde kimyasal bir ürün kullanmıyoruz. İlk başvurduğumuz işlem halıyı çırpma makinesinde tüm toz, saç gibi kirlerinden arındırmak. Ardından her halıya özel yıkamaya geçeriz. Bunu özellikle vurguluyoruz çünkü bütün halıları tek bir havuza atıp birlikte yıkama işlemi yapmıyoruz. Her halının kiri kendine özeldir, aynı evin halıları olsa bile. Bu nedenle yıkama aşamasında halının iyice temizlendiğinden emin olmak için hassas ama yoğun bir program uygulamaktayız: Bol köpük, iyi bir durulama ve sıkma işlemlerinin ardından kapalı bir alanda kurutma ile halı temizliği sonlanmış olur; son kontrollerden sonra halılar çocuklarınızın ve sizlerin gönül rahatlığıyla gezinebileceğiniz ve uzanabileceğiniz şekilde kullanımınıza teslim edilir aşamaya gelmiş olur.

Stor zebra yıkama-perde yıkama: Evlerinizin süsü olan stor zebra perdelerinizi narin ve derin temizlikten geçirmek için özel tasarım makinelerimiz hizmetinizdedir. Evinize gelerek sunduğumuz bu hizmet sayesinde perdesiz kalmadan aynı gün içinde tertemiz stor zebra perdelerinize kavuşabilmektesiniz. Arzu ederseniz diğer perde türlerinizi de en modern temizlik yöntemleriyle yıkayıp kullanımınıza sunmaktayız.

Koltuk yıkama: Diğer önemli bir hizmetimizdir. Koltukları silerek temizlediğimizi sansak da bu bilgi doğru değildir. Size hizmetimiz hijyenik derinlemesine temizlik ve yıkamadır. Buna özel son model vakumlu makinelerimiz, yıkama aparatları ve hijyenik anti alerjik ürünlerimiz istediğiniz her an hizmetinizdedir.