Kartal Stor Yıkama

 

 

Perde hayatımızın en önemli eşyalarından birisidir. Gerek evimizde gerekse iş yerimizde ışık önleyici veya dışardan içerinin görünmemesi için kullanıyoruz. Ev hanımları yıkamasının zor olduğunu, çıkarıp takmanın zahmetli olduğunu düşünerek kulaktan dolma yanlış bilgilerle çok tercih etmeseler de son yıllarda oldukça rövanşta. Aslında tül perdeyle kıyaslama yaparsak tül perdeler daha çabuk kirleniyor, daha çabuk yıpranıyor ve ekonomik açıdan baktığımızda kısa aralıklarla çamaşır makinesinde yıkandığı için hem deterjan hem su hem de elektrik giderleri artıyor. Stor perde de Kartal stor yıkama firmamızı tercih ederek daha ekonomik şartlarda hizmet alırsınız ve sizin hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan tertemiz bir şekilde size teslim edilir.

 

 

Stor Perde Yıkama Neden Önemli

 

Evimiz de zaman zaman toz kokusu gibi bizi rahatsız edici ve sağlığımızı olumsuz etkileyici kokular olabiliyor. Bunlardan birisi de stor perdelerin pencerenin açık olduğu zamanlarda dışarıda, havada uçuşan toz partiküllerinin üzerine yapışarak zamanla toz kokusu oluşturmasıdır. Normalde herhangi bir kokuyu içine hapsetmediği için biz stor perdemizin korkmadığını düşünsek de haliyle toz birikmesiyle koku oluşabiliyor. Yıllık yıkama sayısı sizin tercihinize kalmış fakat yılda en az 2 kere yıkanması önerimizdir ki bu konuda sizlere en kaliteli ve en temiz hizmeti Kartal stor yıkama firmamızdan alabilirsiniz. Yıkamadan sonra evinizde ya da iş yeriniz de nefes aldığınız da aldığınız havanın ne kadar ferah olduğunu sizler de fark edeceksiniz.

 

 

Kartal Stor Yıkama süreçleri

 

Siz perdelerinizi yıkatmak istediğiniz zaman kartal stor yıkama firmamızı arayarak evinizden perdelerinizi aldırabilir ve temizliği yapıldıktan sonra sizi hiçbir zahmete sokmadan tekrardan taktırarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Stor perdeleriniz de yıkama sonrası herhangi bir renk solması, yıpranma olmadan ve ütüye gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Isıyla temas etmediği için kullanım süreside uzun olacaktır. Yıkamaya verirsem mekanizması bozulur mu gibi korkular olabiliyor eğer tercihinizi bizden yana kullanırsanız deneyimli ekibimizle mekanizmayla ilgili hiçbir sorun yaşamadan ve kırılma olmadan ilk günkü ışıltısıyla kullanabilirdiniz. Yıkama sonrası kendi rengini koruduğunu sizlerde fark edeceksiniz.

Bir cevap yazın