Kadıköy Halı Yıkama

 

Yaz aylarının gelmesiyle hanımların temizlik telaşı başladı. En çok artık gösteren içinde bulunduğumuz aylarda özellikle bahar temizliği yapılırken evimizde sürekli ayağımızın bastığı halı yıkama ve temizleme işlemi oldukça önemli bir yere sahip. Halı yıkama işlemi geçmişten günümüze çok gelişmiş bir sektör. Teknolojinin gelişmesiyle yeni model makine ve ekipmanlarla halılarımıza derinlemesine ve hijyenik temizlik yapılıyor. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda Kadıköy halı yıkama firması olarak yün, kilim, halı, şagy halı, püskül, ipli, dokuma, makine halıları gibi her çeşit halınızı üst düzey makine ve tecrübeli donanımlı ekibimizle yıkama işlemi sağlıyoruz.

 

Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Günlük hayatın en çok kullanılan eşyası olarak halılar ilk sırada geliyor. Aynı zamanda en çok kirlenen eşya diyebiliriz. Evde, iş yerinde tüm yaşadığımız alanlarda halı kullanıyoruz. Yaşayan kişilerin öncelikle sağlığı açısından halıların temizliği çok önemlidir. Özellikle bebek olan evlerde halılar sürekli yıkanması gerekir. Tüm halı diplerinde binlerce toz ve bakteri birikiyor. Günde 5 kez bile silmemiz halinde diplerdeki toz be kirlere asla ulaşmayız. Tekrar yüzeye çıkarak yaşayan kişilere olumsuz hava ve hastalık gibi birçok faktörle etkileyebilir.

Kullanılan halı modeli ve metresine göre hesaplama yapılarak halılarınız uzman kişiler tarafından evinizden veya bulunduğunuz alandan gelip teslim alınarak yıkama işlemine başlanıyor. 1. Kalite şampuan ve halı yıkama ürünleri ile Kadıköy halı yıkama tesislerinde yıkanmakta. Uzman, tecrübeli ve alanında donanımlı ekibimiz tarafından son teknoloji üst düzey makineler ile yıkanma işlemi tamamlanıyor. Bu işlemin ardından yine kurutulma işlemi profesyonel şekilde yapılmakta ardından verilen süre içerisinde evinize getirilip güvenle teslim edilmektedir.

 

Halı Yıkama İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Basit bir işlem olarak gözüküyor olsa bile halı yıkama işlemi oldukça önemli bir işlem. Halılarınızın kalitesiz ve ucuz şampuanlar ile yıkanma sonucu, halılarda kısa sürede yırtılma, yıpranma ve deformasyon oluşmakta. Bu yüzden kaliteli malzeme kullanan ve tecrübeli işinin ehli personeller ile çalışan Kadıköy halı yıkama firmamıza güvenle halılarınızı emanet edebilirsiniz. Halılarınıza değer veren bir şirket olarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın