Çekmeköy Halı Yıkama

 

Çekmeköy halı yıkama firmamız sizlerin evlerinde ve işyerlerinizde günlük olarak kullandığınız halı, koltuk, kilim, yatak örtüsü, gibi buna benzer tekstil ürünlerinin tümünde yıkama hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tuttuğumuz tüm işlerimizde bu alanda hem işimizi tertemiz ve itinalı bir şekilde yapmakta, hem de bunun için gereken neyse fazlasıyla yerine getirmekteyiz. Bu alanda aynı zamanda bölgemizde halı yıkama firmaları oldukça artmış durumdadır. Ancak bunlardan birçoğu işlerinde pek başarılı değildir. Bundan dolayıdır ki daha önce bir tanıdığınız veya bunun gibi birinin halılarını yıkayıp memnun olduğu firmaları seçmeniz konusunda sizleri de uyarmak isteriz.

 

Halıları Yıkama işlemleri

Çekmeköy halı yıkama firmamız, sizler için oldukça fazla çaba sarf etmekte ve de bunun için gerekli ekipmanı da sağlamış bulunmaktadır. Ekipmanlarımız sizler için özel olarak seçtiğimiz birinci sınıf malzemelerden oluşmaktadır. Halılarınızın yıkanması için bizi aradığınız anda adrese geliyor ve kısa bir süre içinde halılarınızı alarak pratik bir yıkama evresinde geçiriyoruz. Bu sayede sizler de kısa bir süre içinde tertemiz bir şekilde halılarınıza kavuşuyorsunuz. Halılarınızı türüne göre ayrı ayrı yıkamak üzere ayırıyoruz. Daha sonra ise bu türüne göre ayırdığımız halılarınızı farklı özelliklerdeki tam otomatik makinelerimiz ile yıkama programına alıyoruz. İşinde usta ve yıllardır gerek bizim yanımızda, gerekse farklı firmalarda halı yıkama konusunda deneyim sahibi olmuş personellerimiz halılarınızı çok kısa bir süre içinde yıkayıp kurulayabilmektedir.

 

Halı Kurutma Yöntemleri

Çekmeköy halı yıkama firması olarak işimizin bilincinde ve bu işi severek yapan bireyler olarak sizi gerektiği gibi memnun etmekten mutluluk duymaktayız. Yıkama işlemlerinden önce gerçekleştirdiğimiz toz silkme işlemi sayesinde halılarınız ilk olarak tozlarından arındırılır ve de bu sayede yıkandığında hiç bir şekilde leke kalması önlenir. Yıkandıktan sonra büyük bir bölümü makine ile kurtulan halılar, sonrasında kurutma odalarına alınır. Burada da en son olarak gözden geçirme işlemi yapılır. Yani bir taraftan hali kendi kendine kururken diğer taraftan da bir tarafında leke kalıp kalmadığı dikkatlice bakılarak eğer böyle bir şey var ise bu da kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Bir cevap yazın