Çekmeköy Halı Yıkama

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde faaliyet gösteren halı yıkama fabrikamız, kurulduğu günden bu yana sektörde profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesiyle her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaya devam etmektedir. Her ne kadar özellikle son yıllarda ülkemizde halı yıkama fabrikaları sayısının yüksek rakamlara ulaştığı görülse de bu alanda işini hakkıyla yapan firmaların sayını ne yazık ki oldukça azdır. İşte bu alanda gerek sahip olduğu son teknoloji halı yıkama makineleri gerekse de alanında deneyim sahibi halı yıkama personeli ile sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız İstanbul’un pek çok ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Çekmeköy halı yıkama fabrikası olarak da faaliyetlerine devam etmektedir.

Elit Ev Hizmetleri firması olarak kurulduğumuz günden bu yana pek çok alanda müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız. Bu kapsamda öne çıkan faaliyetlerimizden biri de halı yıkama hizmetlerimizdir. Halı yıkama firması seçiminde kendinin ve sevdiklerinin sağlığını düşünen ve hijyene büyük önem veren biriyseniz siz de profesyonel hizmetlerimizle tanışabilir ve sahip olduğunuz halınızı firmamızda yıkatarak en hijyenik bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Nasıl Olmalıdır?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ülkemizde halı yıkama fabrikası adı altında faaliyetlerini sürdüren pek çok şirketin olduğu görülmektedir. Mantar gibi birbiri ardında türeyen bu şirketler sektörde ne yazık ki halı yıkama faaliyetlerine gerekli özeni göstermekte yeterli olamamaktadır. Bu bağlamda İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında köklü geçmişi ve profesyonel alt yapısı ile hizmet vermeye devam eden şirketimiz sahip olduğu özellikleriyle profesyonel halı yıkama fabrikasının nasıl olması gerektiğini de adeta özetlemektedir. Halı yıkama konusunda tecrübeli bir firma arayışında bulunan müşterilerimiz için açıklamak gerekirse profesyonel şekilde hizmet veren halı yıkama fabrikalarının şu özelliklere sahip olması gerekmektedir:

  • Son teknoloji halı yıkama makineleri
  • Halı yıkamada kullanılan dezenfektan ve temizleyici ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı ve sağlık açısından hiçbir yan etkisi bulunmayan ürünlerden oluşması
  • Hijyenik halı yıkama, kurulama, parfümleme ve paketleme ortamlarının bulunması
  • Ücretsiz servisi ile hızlı teslimat imkanlarının bulunması
  • Halıların dokusu ve kalitesi açısından yüksek tecrübeye sahip olan uzman personel bulundurması
  • Uygun fiyat ve geniş ödeme seçenekleri sunması

 

 

Halı Yıkamada Kullanılan Dezenfektanların Önemi

Halı yıkama; hem ev dekorasyonunun en önemli parçası olan halıların temiz bir görünüme sahip olmasını hem de ev halkını yaşanması muhtemel sağlık sorunlarından uzak tutmasını sağlaması bakımından üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. Bu nedenle Elit Ev Hizmetleri firması olarak; halılarınızı yıkatmadan önce hizmet almak istediğiniz firmanın kullandığı dezenfektan ve temizleyici ilaçlar hakkında detaylı bilgiler edinmenizi tavsiye etmekteyiz.

Günümüzde pek çok halı yıkama fabrikası adı altında hizmet veren merdiven altı firma tarafından kullanılan dezenfektanlar, maliyet bakımından ucuz olması ve geçici de olsa temiz bir görüntü vermesi sebebiyle tercih edilmeye devam edilmektedir. Ancak bu dezenfektanların sağlık açısından pek çok soruna neden olduğu bilinen bir gerçektir. Bu gerçeği göz ardı ederek halınızı kalitesiz ve ucuz dezenfektanlar kullanan halı yıkama fabrikasına teslim ettikten sonra hijyen ve sağlık sorunları yaşamanız kaçınılmaz olmaktadır.

Bu nedenle Çekmeköy halı yıkama fabrikası olarak Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ilaçları ve dezenfektanlar kullanana firmamızdan güvenilir bir şekilde hizmet alabilir, halılarınızı ilk günkü görüntüsüne kavuştururken aynı zamanda miktroplardan da etkili bir şekilde arındırmış olmanın huzuruna erebilirsiniz. Özellikle küçük çocukların bulunduğu evlerde halı yıkama konusunda bu noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle firmamızı gönül rahatlıyla tercih edebilir, halılarınızı hijyenik bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın