KORNİŞ & RUSTİK MONTAJI

Korniş Rustik Montajı
Perdelerin takılması için en önemli aparatlar içerisinde korniş ve rustik geliyor. Bunların bozulması demek perdelerin takılmasına engel demektir. Bu yüzden bozulmayan ve işlevini yitirmemiş korniş ve rustiklerin kullanılması gerekir. Aynı zamanda montajı da önem arz eden bir başka konulardan birisidir. Perdelerin takılmadan önce ilk yapılması gereken adımlardan birisi de korniştir. Kornişin montaj edilmesi sırasında gerekli ekipmanlara başvuruyoruz. Kornişin duvara sağlam şekilde çakılmasını sağlamaktayız. Sağlam olduktan sonra perdelerin girişini sağlayacak rustiklerde kornişe montajlanmaya başlamaktadır. Bu adımlar teker teker ve dikkatlice yapıldıktan sonra montaj işlemi başarıyla tamamlanmış olacaktır. Bakıldığında bazı vatandaşlarımız bu tür işlerini kendi başına halletmeyi daha uygun görüyor. Fakat bulunduğu yere sağlam şekilde montajlanmayan kornişler daha sonrasında başınızı ağrıtabilir. Öyle ki perdelerinize bile zarar verebilir. İşte bu tarz bir durumla karşı karşıya kalmamak adına doğru ustalara işi emanet etmeniz gerekmektedir. Korniş Rustik Montajı işlemini başarılı şekilde yerine getiren uzman ekibimizden sizlerde hizmet alabilirsiniz. Sadece perdelerde montaj değil a7ynı zamanda korniş ve rutik montajıyla da dikkatleri üzerimize çekmeyi başarmış bulunmaktayız.
Perdelerin bundan böyle mekanizmayla ilgili yaşadıkları problemlerinde üstesinden gelmesine yardımcı oluyoruz. Tüm bunları en hızlı ve problemsiz şekilde yerine getiriyoruz.Geniş bir kadroya sahip olduğumuz için herkes kendi profesyonel olduğu alanıyla ilgilenmektedir. Tüm bu çalışmaların sonucunda da müşterilerimizin memnunluk duyacağı bir iş ortaya çıkmaktadır. Son zamanın en iyi ekiplerinden biri olarak artık her türlü montaj işlerinizi yapmaktayız. İstediğiniz zaman ekibimizi arayarak bulunduğunuz yere anında gelmesini sağlayabilirsiniz. İşin en güzel taraflarından birisi de bu tarz montaj çalışmalarından yararlanmak adına uzun süre beklemenize de gerek kalmayacak. Rustik montajı diyip geçmeyin. Rustik montajında da mutlaka yeteneğe ve dikkate ihtiyaç vardır. Perdelerinizin bir an önce takılması için ilk olarak bu tür işlemlerin düzgün şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir.  Korniş montajı  ve rustik montajını yaptırmak istediğiniz an hiç tereddüt etmeden firmamıza başvurabilmeniz mümkün olacak. En kısa süre içerisinde korniş rustik montaj işlerini yaptığımızdan dolayı uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız.
Aklınıza gelebilecek her türlü montaj işlerini yaptığımız için bizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda montajı çok da kolay olmayan stor yahut zebra perdeleriniz varsa montajının yapılmasını sağlayabiliriz. Tamamen müşterilerimizin hoşuna gidecek şekilde garantili olarak hizmet verdiğimizi söylemek isteriz.  Bu hizmetlerimizden yararlanmanız artık oldukça kolay olacak.
 

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ