KOLTUK YIKAMA


Koltuk Yıkama
Koltuklarda halılar kadar kirlenen eşyalarımızdan birisidir. Koltuğun ilk günkü görüntüsünden uzak şekilde görünmesinin en büyük nedenlerinden birisi de temizlik vaktinin gelmiş olmasıdır. İş yerlerinizde yahut evlerinizde sıklıkla kullanmış olduğunuz koltuklarınızın temizliğinde firmamız öne çıkmaktadır. Koltuk yıkama sektörü içerisinde de öncülüğünden taviz vermeyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Koltukların temizliği konusunda işin ehli diyebileceğimiz personellerimiz bulunmaktadır. Herkes işini layıkıyla yerine getirerek, en kısa zaman diliminde tertemiz koltuklara kavuşmanıza yardımcı olunmaktadır. Koltuklarınızın bndan böyle kaliteli olması ve temizliğinden ödün vermesini istemiyorsanız koltuk yıkama firmamıza başvurabilirsiniz. Koltuk yıkamayı gerçekleştirirken üstün körü şekilde bir çalışma ortaya koymamaktayız. Derinlemesine bir temizleme ortaya konulmaktadır. Koltuklarınızın bundan böyle dayanıklılığını daha fazla arttırmak adına bu yola başvurabilirsiniz. Ortaya kusursuz koltuklar çıkacak ve misafirlerinizi temiz koltuklarınızla ağırlama şansına sahip olacaksınız. Profesyonel koltuk yıkama firması olarak elimizden gelenin fazlasını ortaya koymaya çalışmaktayız. Hız, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi faktörlere bağlı olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Dilediğiniz an koltuk yıkamayı gerçekleştirebilmek adına firmamıza başvurabilmektesiniz.
Koltuk Yıkama Nerede Yapılıyor?
Koltuk yıkama işlemlerimizi hangi bölgelerde yapıyor oluşumuzda merak konusu olabilir. Maltepe, Ümraniye, Beşiktaş, Şişli gibi daha sayabileceğimiz pek çok yerlerde koltuk yıkama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özellikle koltuk üzerinde yer alan kusurlu lekeler, en büyük kabuslardan biri olarak bilinmektedir. Üstelik işin içerisine bir de lekelerin çıkmadığını eklersek oldukça sinir bozucu bir hal alabilir. Fakat koltuklarınızda her ne kadar böyle bir sorun olsa bile paniğe kapılmanıza gerek yoktur. Çünkü bu duruma anında müdahale edecek bir yeteneğe ve bilgi birikime sahip kadromuz bulunmaktadır. Koltuk üzerinde çıkmayan lekeler içinde farklı metotlar uygulanmaktadır. Fakat uygulama esnası sırasında ise koltuğunuzun yapısına zarar verilmemektedir. Lekelerin güzelce çıkmasından sonra ise koltuğunuzun daha canlı ve güzel göründüğünü fark edeceksiniz. Uzman ekibimiz koltuklarınızın yalnızca yan taraflarıyla ilgilenmiyor. Aynı zamanda koltuk döşemelerine kadar her bir detayı atlamadan yıkama işlemlerini gerçekleştiriyor. Koltuk nasıl yıkanır diye soran müşterilerimizin içerisine su serpecek bir temizlik anlayışıyla hizmet veriyor.
En derin lekelerin bile sorunsuz şekilde temizlenmesine yardımcı olmaktayız. Bu konuda hemen sizlerde hizmet almak adına iletişime geçebilirsiniz. Koltuklarınızın bundan böyle alacağınız hizmetler doğrultusunda ömrünü uzatmaya başlayacaksınız. Daha temiz ve dayanıklı bir görüntü çizen koltuklarınızın olma sevincini yaşayacaksınız. O halde hemen sizlerde bu konuda bekleme yapmadan profesyonel bir yardım alın.
  •  

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ