HALI YIKAMA


Halı Yıkama
Yaşam alanlarımızda sık kullandığımız halılar, kir ve benzeri sorunları beraberinde çıkartabiliyor. Sürekli olarak halılarla temas edildiğinden dolayı doğal olarak çok kısa süre içerisinde kirlenmesi de gayet doğaldır. Uzman firmamız, halı yıkama sektöründe başarılı imzalar atmış ve halılarınızı yıkayarak mikroplu bir ortamdan kurtulmanızı sağlamıştır. Halıların derinlemesine temizlenerek daha hijyenli hale dönüşmesini sağlamaktadır. Böylelikle aile fertlerinizi güven altına alma fırsatıyla karşı karşıya kalırsınız. Mekanlarınızda kullanmış olduğunuz halılarınızın cinsi ne olursa olsun ayrım gözetmeksizin halı yıkama işlemleri en kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Klasik halıların yanı sıra modern halıların bile baştgan aşağıya sorunsuz şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Kaliteli şampuanlar, halıların temizliği sırasında kullanılmaktadır. Çünkü firmamızın en temel prensiplerinden birisi de halıları yıkarken yapısına asla zarar vermemektedir. Bu yüzden gerek kullanılan malzemelerle gerekse de yıkama tekniğine uygun şekilde hizmet verilmektedir. Bu konuda profesyonel bir halı yıkama almak istiyorsanız uzman ekibimiz en iyi yardımcınız olacaktır.
İstanbul Anadolu Yakası Halı Yıkama
İstanbul bölgelerinin hemen hepsinde halı temizliğini yapmaktayız. İstanbul Anadolu yakası halı yıkama olarak da değerli müşterilerimizin işlerini yapmasına olanak tanıyoruz. Halılarınız profesyonelce temizlenmektedir. Hiçbir kusur bulamayacağınız muhteşem halılarınıza kısa süre içerisinde kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Bundan böyle sizler uğraşmadan halı yıkamayı layıkıyla yapan ekibimiz sizin yerinize uğraşacaktır. Oturduğunuz yerden kusursuz halıların ortaya çıktığını görecek ve çok mutlu olacaksınız. Ümraniye, Ataşehir, Maltepe gibi daha sayabileceğimiz pek çok ilçelere her an hizmet vermeye hazırız. Üst düzey kalitede ki halı yıkamamıza başvurarak ortamlarınızı daha temiz bir hale dönüştürebilirsiniz.
Cazip Halı Yıkama Fiyatları
Kaliteli hizmet vererek müşterilerin güvenini kazanmayı başarmış firmamız her nerede olursanız olun bulunduğunuz yere anında gelmektedir. Hem teknolojik açıdan hem de personel olarak sürekli kendimizi yenileyerek profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama fiyatları konusunda da vatandaşlarımızın zorlanmayacağı rakamları önüne sunmaktayız. Halılarınızda anında olumlu geri dönüşüm sağlamaktayız. Halılarınıza zarar vermemek adına kaliteli yıkama teknikleri ortaya konulmaktadır. Günün her saatinde halı yıkamaya hazır bir ekibimiz olduğundan dolayı sadece aramanız yeterli olacaktır.
Halılarınızın iyi sonuç vermesi adına doğru temizleme yöntemlerine başvurulmaktadır. Kaliteli şekilde şampuanlama ve durulama işlemi yapılmaktadır. Halılarınız yıkandıktan sonra en önemli detaylardan birisi de halıların kurulanması olacaktır. Tamamen ıslaklıktan arınmış halılarınız kurulanarak teslim edilmeye hazır hale getirilmektedir. Temizliği bitmiş olan halılarınız belirtilen adrese kısa zamanda teslim edilmektedir.
 

 
 

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ