​STOR & ZEBRA PERDE MONTAJI

Stor Zebra Perde Montajı
Stor zebra perdelerin montajlanması da zorluk yaşanılan bir durumdur. Siparişini verdiğiniz ya da tamir ettirdiğiniz stor zebra perdeleriniz olabilir. Tüm bu işlemlerin en sonuncusu olarak montaj işlemi gelmektedir. En sık şekilde tercih edilen perdelerden birisi olarak ön plana çıkan zebra perdelerin nasıl montajlandığı merak konusudur. Zebra perdelerde en çok dikkat çeken özelliklerden birisi de tavana montajlanmasıdır. Tavana montajlanırken dikkatli olunması gerekmektedir. Montajlanma esnasında ise ihtiyaç duyulacak gerekli ekipmanlarında olması gerekir. Tüm bunlara dikkat ederek hizmet verdiğimizden dolayı en çok tercih edilen firmalardan biri olma özelliğine sahibiz. Firmamızın en çok ön plana çıkan yanlarından birisi de tek bir hizmeti vermiyor olmasıdır. Hizmetimiz geniş yelpazeye yayıldığından dolayı artık hemenh her şeyi çok kolay bir şekilde bulmanız da mümkün olacak. O halde hiç bekleme yapmadan hemen sizlerde bu konuda kalite standartlarında hizmet veren firmamızdan yardım almaya başlayın. Aynı zamanda belirtmemiz gereken bir başka önemli konulardan birisi de montaj sonrasında fazlasıyla memnun kalacaksınız. Stor zebra perde montajı için hemen uzman ekibimize başvurabilirsiniz. Stor Zebra Perde Montajı ekibimiz tarafından her ne kadar hızlı şekilde yapılsa da dikkat elden bırakılmamaktadır.
Stor zebra montajı sonrasında artık gönül rahatlığıyla perdelerinizi yeniden kullanmaya başlayacaksınız. Montaj sırasında uzman ekibimiz en doğru yöntemlere başvurmaktadır.
Stor Perdelerin Montaj Aşaması
Stor perdelerde montaj yapılırken farklı tekniklere de başvurulmaktadır. Bunlar kornişe takılarak montaj, L ay6ak aparatı kullanarak montaj, tavana montaj, pencere kasası için montaj gibi farklı uygulanabilen teknik yöntemleri bulunmaktadır. İşimizde oldukça uzman olduğumuz için doğal olarak montaj yaparken de hiçbir şekilde hataya yer verilmemektedir. Bu konuda tamamen garantili bir şekilde hizmet vermeye gayret etmekteyiz. Sizlerde profesyonel şekilde hizmet veren firmamızdan hizmet alarak ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Hangi konuda sorun yaşıyor yahut ihtiyaç duyuyorsanız hemen el atıyoruz. İster stor ister zebra perde montajı için ekibimizi arayabilirsiniz. Kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız, montajı da layıkıyla yerine getirerek üşteri memnuniyetlerin oluşmasını sağlamaktadır. Montaj yapılırken uzman ekibimizin son derece dikkat ettiği bazı noktalar oluyor. Bunlar montaj aparatların duvara eşit şekilde takılması olduğunu söylememiz gerekir. Çünkü montaj sonrasında perdenizin duruşunda hafif de olsa bir bozukluk olmaması gerekmektedir. Zebra ve stor perdeleriniz var ve montajlanmasını istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ